Баннер Вчитель інфо

Правила прийому до закладу освіти

1.  Зарахування учнів до початкової  школи  Закладу   здійснюється  за  наказом   директора   на  підставі  заяви  батьків  та  осіб,  які їх  замінюють,  свідоцтва  про народження,  медичної   довідки встановленого  зразка,  особової  справи ( крім  дітей, які вступили  до першого  класу).

2.  До першого  класу  початкової  школи  зараховуються, як правило, діти з  шести років.

3.   Зарахування учнів   до всіх  класів  початкової  школи  Закладу   здійснюється  без  проведення   конкурсу  і,    як  правило, відповідно  до  території  обслуговування .

4. У разі  вибуття учня  з  населеного  пункту  батьки  або  особи,  які  їх  замінюють,  подають  до  Закладу   заяву   із  зазначенням  причин вибуття.